به آشپزخانه های کوچک و سفید رنگ، طعم و مزه بدهید

/, فیلم ها, پروژه های خلاقانه/به آشپزخانه های کوچک و سفید رنگ، طعم و مزه بدهید

قبول داریم که سفید جزء رنگ هایی است که در فضاهای کوچک میتوان از آن بعنوان یک مسکن قوی با تاثیر فوق العاده بهره برد. ولی در فضایی مثل آشپزخانه استفاده صرف از رنگ سفید یک دکوراسیون برفی و سرد را رقم می زند که چیزی جزء کسالت و دلزدگی برای ساکنین به ارمغان نمی آورد. در قالب تصویر سعی کرده ایم چند ایده برای خوشمزه کردن آشپزخانه های کوچک و سفید رنگ بدهیم تا کمی از سردی سفید خنثی شود و آشپزخانه کمی طراوت بگیرد.
یکی از ساده ترین گزینه ها می تواند استفاده از تابلوها دکوراتیو یا استیکرهای زیبا با طرح های رنگی می تواند باشد که هم هزینه زیادی روی دست نمی گذارد و هم نصب آنها نیز به تخصص خاصی ندارد.

Kitchen

کفپوش های چوبی هم در کنار رنگ سفید کابینت ها و دیوارها یک هارمونی شیک و زیبا را رقم می زند. هر چند در تصویر زیر صاحبخانه برای انتخاب کفپوش ها کمی بدسلیقگی کرده است ولی انتخاب کفپوش های خوش رنگ تر میتواند بسیار تاثیرگذار باشد.

kit2

اگر هنوز لوازم برقی آشپزخانه را خریداری نکرده اید علاوه بر مارک و امکانات محصولات روی رنگ آنها هم زوم کنید. یخچال، هود یا فر با رنگ نقره ای خیلی خوب با کابینت های سفید اطرافشان هماهنگ و مچ میشوند.

kit3

اگر فضای خالی روی دیوارهای آشپزخانه دارید به سراغ شلف های چوبی بروید که با رنگ بندی زیبایشان هم فضای آشپزخانه را دلبرانه تر می کنند و هم چند طبقه فضا برای قرار دادن لوازم کوچک آشپزخانه ایجاد میشود.

kit4

کانترتاپ یا رویه کابینت ها را عوض کنید و رنگی غیر از سفید را برای آنها انتخاب کنید. اگر طرفدار طرح های سنگین و رسمی هستید به سراغ رویه های طرح چوب بروید در غیر اینصورت می توانید از رنگ های شادتر استفاده کنید.

kit5

از تزیینات دکوراتیو و رنگی کوچک و بزرگ اصلا غافل نشوید که آنها بهترین عنصرهای رنگی برای دکوراسیون آشپزخانه سفید خانه شما می توانند باشند. یک کوزه یا تنگ شیشه ای رنگی و ظروف چینی طرح دار و … تاثیری فراتر از آن چیزی دارند که انتظارش را دارید.

kit6

بوسیله |2017-05-23T15:57:38+00:00جولای 31st, 2012|طرح های شرکت, فیلم ها, پروژه های خلاقانه|دیدگاه‌ها برای به آشپزخانه های کوچک و سفید رنگ، طعم و مزه بدهید بسته هستند