آینه لیاقت دارد که نقطه کانونی دکوراسیون خانه باشد

/, پروژه های خلاقانه/آینه لیاقت دارد که نقطه کانونی دکوراسیون خانه باشد

بسیارند افرادی که اعتقاد دارند که آینه همیشه زیبایی و روشنایی را با خود به همراه دارد و پای ثابت تزیین سفره های جشن و آیین های سنتی ما ایرانیان هستند. ولی حداقل ما ایرانی ها در خانه، بیشتر روی جنبه کاربردی این شیشه های جیوه ای زوم می کنیم و معمولا روی میز آرایش یا کنار جاکفشی آینه ها را قرار می دهیم. در حقیقت اگر بگوییم در تزیین دکوراسیون داخلی ایرانی، آینه ها معمولا مظلوم واقع میشوند دروغ نگفته ایم. ولی در کشورهای دیگر این شرایط کاملا برعکس است آنها به آینه بعنوان یک وسیله کاملا تزیینی و فانتزی نگاه می کنند، معمولا هم بهترین و تاپ ترین بخش خانه را برای نصب و قرار دادن آینه در نظر می گیرند، شاید به دلیل همین استقبال زیاد است که تنوع مدل آینه های فانتزی در کشورهای دیگر بیشتر است.

از همین رو بی ربط ندیدیم تا سه مدل آینه را که محصول برند “کاتلان ایتالیا” هستند را در اینجا به تصویر بکشیم و به شما معرفی کنیم تا ببینید همین شیشه های منعکس کننده و ساده با قاب یا بدون قاب، چطور دکوراسیون خانه را شرمنده حضور خودشان می کنند.

یکی از این مدل ها که در عین سادگی که دارد خیلی زیبا و فریبنده به نظر می آید مدل دیاموند یا الماس است. این آینه ها به سبب طراحی چند وجهی و چند تکه ای (الماس مانند) که دارند تصاویری مختلف از نمای روبرو را بر روی خود به نمایش می گذارند و این به دلیل اختلاف زاویه ای است که هر تکه با تکه کناری اش دارد. این آینه با همین سادگی خارق العاده اش به سادگی می تواند به نقطه کانونی دکوراسیون داخلی تبدیل شود

Ayenh

مدل دیگر هم Egypt یا همان مصر است که طراحی آن را لئوناردو دانیلی بر عهده داشته است. دلیل انتخاب نام مصر برای این آینه، خانه های چهار وجهی کوچک و برجسته روی قاب آینه است که به شکل اهرام ثلاثه مصر هستند. این آینه نیز همانند مدل قبلی اگر فریم دورش را از آن بگیرید چیزی برای گفتن نخواهد داشت. قاب دور این آینه از جنس چوب است و در دو رنگ نقره ای و طلایی تولید و در بازار اروپا به فروش می رسد. آینه مصر با آینه آرزو (مدل بالایی) از نظر نوع طراحی و نمای ظاهری کاملا متفاوت است، طرح و مدل egypt کاملا فانتزی و کلاسیک است ولی wish کاملا ساده و مدرن است.

ayneh2

لطفا بهانه نگیرید که ما به این مدل های فانتزی آینه دسترسی نداریم این مدلها برای اروپایی ها و از ما بهتران است و غیره. همت کنید و به شیشه بری محله خود بروید و هر سایز آینه ای به هر شکل و اندازه ای که دوست دارید سفارش بدهید تا برش بزند. از میان مدل های متنوع قاب هایی که دارد نیز می توانید یک مدل قاب را که فکر میکنید با دکوراسیون خانه شما ست میشود را انتخاب کنید تا آینه تان را قاب بگیرد. البته اگر کفش آهنی به پا دارید و در جیب هم پول کافی دارید می توانید راه بازار را در پیش بگیرید و به سراغ مدل های فانتزی و آنتیک بروید.

بوسیله |2017-05-23T15:57:38+00:00جولای 31st, 2012|طرح های شرکت, پروژه های خلاقانه|دیدگاه‌ها برای آینه لیاقت دارد که نقطه کانونی دکوراسیون خانه باشد بسته هستند